Chcąc elastycznie zaplanować swój urlop możliwe jest dokonanie rezerwacji promu bez ustalania wiążącego terminu powrotu.Bilet obowiązuje do 31.03. (za wyjątkiem okresu od 07.-27.02.) dla podróży w obie strony samochodem osobowym, przyczepą kempingową lub camperem dla maksymalnie 9 osób, na trasie przewozu promem Puttgarden–Rødby lub Gedser–Rostock oraz Helsingør–Helsingborg. Podróżni rezerwują bilet „tam” na stały, niepodlegający zmianom termin, natomiast termin powrotu podawany jest podczas rezerwacji jedynie formalnie, gdyż faktyczny przewóz z powrotem może się odbyć w dowolnym czasie, w zależności od planów podróżnych i wolnych miejsc na promie.

Z otwartym biletem powrotnym podróżni mogą dowolnie wydłużyć lub skrócić swój wyjazd – zawsze mogą liczyć na prom Scandlines kursujący na trasie powrotnej. Jeżeli wybierasz się na przykład na narty do Szwecji i Norwegii, możesz dostosować czas urlopu do warunków pogodowych – fani tras narciarskich i saneczkowych dłużej bawią się na stoku. A przedświąteczna gorączka zakupowa w otaczającym Kopenhagę i Malmö regionie Øresund może potrwać aż do znalezienia ostatniego prezentu. Bilet „Easy Return” dostępny jest wygodnie i w korzystnej cenie online, przez infolinię Scandlines (tel. +49-(0) 381 77 88 77 66) lub bezpośrednio w porcie (z doliczeniem 5,- euro opłaty manipulacyjnej).

Na trasie Puttgarden–Rødby czas przejazdu wynosi jedynie 45 minut, a promy odpływają co pół godziny. Z Rostocku do duńskiego Gedser codziennie odpływa do dziesięciu promów Scandlines. Przejazd trwa ok. 2 godziny. Kto połączy trasy duńskie z trasą Helsingør–Helsingborg (prom odpływa co 20 minut), ten promem Scandlines szybko i wygodnie dotrze do Szwecji lub dalej – do Norwegii. W ciągu zaledwie 20 minut promy przewiozą pasażerów i pojazdy osobowe przez cieśninę morską Sund.

| www.scandlines.pl. |
#end.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Top