Magda Gessler ma zakaz wstępu do hotelu Doline Charlotty po tym, jak nie chciała zapłacić kilkutysięcznego rachunku za pokój w, proponując właścicielowi barter - umieszczenie hotelu w jej przewodniku. Doszło do przepychanek.


Całe zajście opisał lokalny dziennikarz z serwisu Głosu Pomorza. Magda Gessler przebywała w rodzinnym Słupsku od poniedziałku, przygotowując kolejny odcinek  Kuchennych rewolucji. Zatrzymała się w hotelu w Dolinie Charlotty. Problem zaczął się w nocy z czwartku na piątek, kiedy przyszło do płacenia kilkutysięcznego ( podobno 3,5 tys zł) rachunku. Recepcjonistka z hotelu Małgorzata Napiórkowska: Pani Gessler najpierw zażądała rabatu, potem powiedziała, że w ogóle nie zapłaci rachunku i powinna dostać odszkodowanie za udręki, które u nas przeżyła.

Recepcja postanowiła nie wydawać bagażu, dopóki rachunek nie zostanie uiszczony. Nie zgodziła się też na opłacenie rachunku później, przelewem, bo nie zostało to wcześniej uzgodnione. Napięcie rosło. Według Napiórkowskiej, menadżer Magdy Gessler usiłował wynieść bagaż. Atmosfera gęstniała.


- Zostaliśmy zwyzywani od k..., świrów i głupków. Pani Gessler zdenerwowała się, że ochroniarz się na nią spojrzał. Groziła opisaniem hotelu w swoim felietonie w "Newsweeku". Powiedziałam jej, że przy płaceniu nie może być traktowana inaczej niż pozostali goście. Mimo to wcześniej staraliśmy się zachowywać ponadstandardowo. Osobiście prasowałam jej ubrania, mimo że nie ma u nas usługi room servis. Ostatecznie, po długiej awanturze, gość wyciągnął kartę i uiścił rachunek.

  - Z niesmakiem przyjąłem interwencję w tej sprawie prezydenta Słupska Macieja Kobylińskiego - dodaje
Mirosław Wawrowski, menedżer Doliny Charlotty. - Oraz sms-a, jakiego przysłała mi pani Magda o treści: "Proszę o pilny telefon. Nie warto nikomu z nas zachowywać się bez poczucia sympatii dla ludzi nietuzinkowych". (Za: GP24.pl) Czytaj dalej

Mirosław Wawrowski, menedżer Doliny Charlotty, od lat organizuje w Dolinie Charlotty Festiwal Legend Rocka. Gościlił u niego m.in zespół Deep Purple, Paul Zoung. Tuż obok hotelu wybudował amfiteatr na blisko 10 tys. osób. W tym roku gwiazdą festiwalu będzie Carlos Santana i Zuccero.

 
Top