Od tyłu czyli na pieska to dominująca pozycja w męskich rankingach. Jest dzika, pierwotna i zaspokaja męskie seksualne żądze. Dodatkowo widok wypiętej kobiecej pupy działa na nich jak najlepszy afrodyzjak.

Mężczyźni, podobnie jak kobiety uwielbiają też pozycję na jeźdźca w której dominuje partnerka. Nie dość, że mogą podniecać się widokiem ciała swojej ukochanej, podziwiać i dotykać jej piersi to w dodatku... nie muszą się zbytnio napracować, wystarczy ze leżą.

Pozycja na odwróconego jeźdźca, czyli taka w której kobieta siedzi na nim, ale tyłem również bardzo facetów kręci. Mogą patrzeć na je pośladki i plecy i obserwować ruchy i jest to widok bardzo podniecający...

Pozycja klasyczna to stara, ale jara pozycja misjonarska również jest na szczytach popularności wśród mężczyzn. Do jej plusów należy możliwość patrzenia na partnerkę i dawkowania sobie przyjemności. Lubianą przez facetów pozycją jest też modyfikacja pozycji misjonarskiej polegająca na tym, że partnerka unosi nogi wysoko i kładzie je na ramionach ukochanego. Zapewnia to głęboką penetrację i bardzo intensywne doznania. (Kobieta.pl)
 

 
Top