Pozycja na jeźdźca to ulubiona pozycja kobiet dominujących. Do jej niewątpliwych plusów należy możliwość kontroli ruchów przez kobietę, ale także to, że może patrzeć swemu ukochanemu w oczy, co dodatkowo wzmaga podniecenie.

Pozycja na pieska czyli od tyłu to zaś ulubiona pozycja kobiet które wolą być zdominowane, ale także tych które mocno pobudza trafianie w czuły punkt G. To właśnie on jest mocno stymulowany w tym położeniu. Jest to pozycja bardzo dzika i pierwotna dająca megaorgazmy. Do ulubionych pozycji kobiet należy także pozycja na łyżeczkę w której partnerzy leżą na boku. Kobieta czuje się w niej bezpieczna bo jest otoczona silnymi męskimi ramionami, a na partnera zaś mocno działa widok kobiecych pośladków.

Klasyczna czyli misjonarska choć jest najbardziej oklepana to nie da się ukryć, że i bardzo przyjemna. Daje ona możliwość dużej bliskości między kochankami i obserwowania swoich reakcji.

69 to pozycja dla kobiet lubiących pieszczoty oralne i to zarówno otrzymywać jak i nimi obdarowywać. Doznania wynikające z bycia dotykaną językiem przy równoczesnym pieszczenia stref intymnych partnera pozwalają odlecieć naprawdę wysoko. (Kobieta.pl)
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Top